Ahmet Şahbaz: “Şampiyonluk Yaşamaya Geldim”

Kamp döneminde Kırklarelispor’dan sezon sonuna kadar kiralık olarak gelen Ahmet Şahbaz, Çorum Belediyespor’u büyük bir camia ve hedefleri olduğu için seçtiğini söyledi. Şahbaz, “Şampiyonluk için geldim” dedi.

Antalya kamp döneminde 2. Lig takımlarından Kırklarelispor‘dan sezon sonuna kadar kiralanan tecrübeli savunma oyuncusu Ahmet Şahbaz bir takım açıklamalarda bulundu. 27 yaşında ki stoper, Çorum Belediyespor‘u seçmemde ki en etkili sebep büyük bir camia olması ve hedeflerinin ileriye dönük olması dedi.

Transferde emeği geçen herkese teşekkür eden Şahbaz: “Çorum Belediyespor‘u tercih etmemde ki en büyük etken, hedefleri büyük bir takım olması. Böyle büyük bir camiada olmaktan çok mutluyum. Antalya kampından bu yana gözlediğim en dikkat çekici unsur arkadaşlığın çok iyi olması. Başarıya giden yolda bu çok önemli. Geldiğim günden berri yabancılık çekmedim. Böylesine kenetlenmiş bir takımda olduğum için çok mutluyum. Buraya şampiyonluk yaşamak için geldim ve bunu başaracağımıza inanıyorum” dedi.

Şampiyonluk için kenetlenmenin şart olduğunu ifade eden Ahmet Şahbaz: “Şampiyonluk bizim istememizle olacak bir şey değil. Bu hedefe ulaşmak için tüm şehir kenetlenmeli ve bu yolda bize destek olmalılar. Özellikle iç sahada tribün desteğiyle deplasman takımlarına baskı kurmalıyız. Bu maçlarda skor ne olursa olsun taraftarlarımız maç bitimine kadar bize destek vermeliler. İnşallah taraftarımızın desteğiyle onlarında özlem duyduğu şampiyonluğu sezon sonunda hep birlikte kutlarız” ifadelerini kullandı.

Bu hafta sonu Pazar günü İstanbul’da Beylerbeyi ile karşılaşacaklarını söyleyen Şahbaz: “Çok güzel bir kamp dönemi geçirdik. İkinci yarıya en iyi şekilde hazırlandık. Devrenin ilk maçında İstanbul’da Beylerbeyi ile karşılaşacağız. Bu maçta hocamın forma vermesi halinde elimden gelen tüm gayreti göstereceğim. Bu durumda esas olan benim oynamam veya oynamamam değil önemli olan takımın kazanması. İnşallah 3 puanla döner ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapmış oluruz. Takımımıza güveniyorum.” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*