18 Kişilik Kadro Belli Oldu

Bugün sahamızda Cizrespor ile çok kritik bir maç oynayacağız. Bu maç öncesi takımımızın 18 kişilik kadrosu belli oldu, kadroya giremeyen futbolculara 2 günlük izin verildi.

Teknik Direktör Gürses Kılıç, 18 kişilik kadroyu belirleyip diğer futbolculara iki gün izin verdi. Ankara Demirspor maçında kadroda olan İmam ve Selim yerine sakatlığı geçen Çağrı ve cezası biten Emrullah kadroya dahil oldu. Bugün oynanacak olan Cizrespor maçında 18 kişilik kadromuz şu şekilde: Sercan, Burak Onur, Ufuk, Ahmet Şahbaz, Ahmet Köseoğlu, Akın, Yakup Kayış, Hüseyin, Tahir, Ali Kemal, Çağrı, Emrullah, Aykut, Sebahattin, Salim, Mertcan, Yeldar ve Yakup Alkan.

Çorum Belediyespor Genel Kaptanı Yetkin Özbey, Cizrespor maçında kadroya alınmayan futbolculara 2 gün izin verildiğinin altını çizerken, “Hocamız maçtan önce kampı tesislerde yapmayı uygun gördü. Bu yüzden 18 kişilik maç kadrosuna dahil olamayan futbolculara 2 gün izin verildi. Ancak sosyal paylaşım sitelerinde kadro dışılar olduğu yazılıyor. Böyle bir şey söz konusu değil. Takımımız Perşembe günü tam kadro halinde toplanıp Erzin Belediye maçının hazırlıklarına başlayacak” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*